Beiratkozás az első évfolyamba - 2024/2025 Covid - 19 Ebédtámogatás

Beiratkozás az első évfolyamba - 2024/2025

SZERVEZÉS ALATT

Tisztelt Szülők!

A Szombathy Viktor Alapiskola igazgatósága tájékoztatja Önöket, hogy az 1.évfolyamba való beiratkozás a 2024/2025-es tanévre 2024. április 17-én 13:00 órától valósul meg a Szombathy Viktor Alapiskola ALSÓ TAGOZATÁNAK épületében.

Kérjük, a 2017. szeptember 1. – 2018. augusztus 31. között született, azaz az idén hatodik életévüket betöltő gyermekek, illetve az évet halasztó tanulók mindkét törvényes képviselője szíveskedjen megjelenni a beiratkozáson. A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok: a gyermek keresztlevele, a törvényes képviselők személyi igazolványa.

A beiratkozáshoz kitöltendő dokumentumok weboldalunkon az alábbi linken is elérhetők, melyeket előzetesen kitölthetnek, s a beiratkozáson aláírnak:

Elektronikus jelentkezőlap

2. Az elektronikus jelentkezési lap kötelező melléklete

3. Informovaný súhlas

4. Informovaný súhlas - Intelektové nadanie

5. Pályázati igénylőlap - Rákóczi Szövetség, A Rákóczi Szövetség pályázati felhívása

A jelentkezési lap akkor érvényes, ha a gyermek mindkét törvényes képviselője aláírta. Abban az esetben, ha a jelentkezési lapot csak az egyik szülő (törvényes képviselő) írja alá, becsületbeli nyilatkozatot szükséges kitöltenie, illetve meghatalmazást ad le a másik törvényes képviselő nevében. Az adatokat a nyomtatványon kérjük pontosan, ékezetekkel ellátva feltüntetni.

6. Becsületbeli nyilatkozat

Kérjük, minden esetben a pontos és hivatalos adatokat adja meg!

Amennyiben segítségre lenne szükségük, vagy bármilyen kérdésük van, munkanapokon 13:00 - 15:00 óra között az alábbi elérhetőségeken állunk szíves rendelkezésükre:

e-mail:  jesenske@zsszombathyho.sk

telefon: 047/56 98 425 (titkárság)

Köszönjük a bizalmukat!

Tisztelettel,   Mgr. Kovács Katalin igazgatónő

TÁJÉKOZTATÓ SZÜLŐK RÉSZÉRE

• Gyermekem 6 éves lesz 2024. augusztus 31-ig, de még 1 évet az oviban maradna

Amennyiben szeretné, hogy a 2024. augusztus 31-ig a 6. életévét betöltő gyermeke további egy nevelési évig óvodában maradjon, a közoktatási törvény módosítása értelmében a gyermek óvodai nevelésben maradását a törvényes képviselőnek az óvodában kell kérvényeznie. A gyermeket ebben az esetben is be kell íratni az iskolába. Az óvodai nevelésben maradást a pedagógiai-pszichológus és a gyermekorvos  szakértői véleménye alapján az óvoda igazgatója engedélyezi.

1. Felvételi kérvény – a weboldalon, vagy a helyszínen töltik ki.

• Gyermekem nem lesz 6 éves 2024. augusztus 31-ig, de szeretném, ha már megkezdené iskolai tanulmányait

Amennyiben 2024. augusztus 31-ig a 6. életévét még nem betöltő gyermekét szeretné beiskolázni, a beiratkozás során mellékelni kell pedagógiai-pszichológus és a gyerekorvos  szakértői véleményét.

1. Felvételi kérvény – a weboldalon, vagy a helyszínen töltik ki.

2. Pályázati igénylőlap - Rákóczi Szövetség, A Rákóczi Szövetség pályázati felhívása

• Gyermekemet már az előző évben beírattam az iskolába, de halasztott

Azokat a gyermekeket is be kell íratni, akik az előző évben halasztást kaptak.

Becsületbeli nyilatkozat