Názov školy | Základná škola Viktora Szombathyho s vyučovacím jazykom maďarským - Szombathy Viktor Alapiskola Námestie slobody 141 Jesenské - Feled |
Adresa školy | Námestie Slobody 141 |
Telefón | +421 x 047/5698425 |
jesenske@zsszombathyho.sk | |
WWW stránka | https://www.zsszombathyho.sk |
Priezvisko, meno | telefón | ||
---|---|---|---|
Riaditeľ | Mgr. Katarína Kovácsová | 0917699924 | jesenske@zsszombathyho.sk |
ZRŠ | Ing. Erika Makó Kovács | 0907884304 | jesenske@zsszombathyho.sk |
ZRŠ | Ing. Ágnes Molnár Sósik | 0905627084 | jesenske@zsszombathyho.sk |
Titl., priezvisko, meno | Dátum | Titl., Priezvisko, meno | |
---|---|---|---|
predseda | Mgr. Hriňová Angelika | ||
pedagogickí zamestnanci | Mgr. Pelle Oliver | ||
nepedagogický zamestnanci | Attila Nemeš | ||
zástupcovia rodičov | Mgr. Molnár Ágnes | 01.12.2022 | Mgr. Imreczeová Beáta |
Ing. Vargová Tímea | |||
Bartová Andrea | |||
Mgr. Vincze Annamária | |||
zástupca zriaďovateľa | Barta Ladislav | 01.12.2022 | Mihályi Gábor |
Ing. Borbás Tibor | 01.12.2022 | Kisantalová Henrieta | |
Ing. Pál Attila | |||
Csobová Zuzana |
Názov | Obec Jesenské |
Sídlo | Obecný úrad Jesenské, Sobotská 10, 980 02 Jesenské |
Telefón | +421475698283 |
obec@jesenske.sk |
Rady školy zasadala v školskom roku 2022/2023 iba raz, dňa 12.10.2022.
Na zasadnutí bol navrhnutý a schválený plán zasadnutí Rady školy na školský rok 2022/2023. Rada školy schválila Správu o výchovno-vzdelávacej činnosti, výsledky v školskom roku 2021/2022. Riaditeľka školy, ako pozvaný hosť, oboznámila členov s personálnym obsadením a počtom tried v školskom roku 2022/2023, ročným plánom a školským poriadkom školy, čerpaním financií, plánovanými investíciiami v školskom roku 2022/2023, ako aj s projektmi a aktivitami, ktoré sa uskutočnili v školskom roku 2022/2023. Rada školy prerokovala tiež ŠkVP na šk. rok 2022/2023 podľa § 7 ods. 2 z8kona 245/2008 Z.z.
Rada školy prerokovala a schválila príslušné dokumenty a ubezpečila riaditeľku školy o spolupráci v budúcnosti.
Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov |
---|---|---|
Rada školy | Mgr. Angelika Hriňová | |
ZO OZ | Mgr. Edita Šrámeková | Zástupca zamestnancov |
Zväz maď. pedagógov | Mgr. Ladislav Rabec | |
Zväz maďarských rodičov pri ZŠ s VJM V.Szombathyho | Ing. Tímea Vargová | |
Metodické združenia | Mgr. Katarína Simonová | 1. stupeň |
Pálová Zuzana | ŠKD | |
Predmetové komisie | Mgr. Beáta Zagyiová | Jazyky |
Mgr. Edita Šrámeková | Spoločenskovedné predmety | |
Mgr. Iveta Singlárová | Prírodovedné predmety | |
Počet žiakov školy: 486
Počet tried: 22
Podrobnejšie informácie:
Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
počet tried | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 22 |
počet žiakov | 28 | 34 | 37 | 41 | 82 | 81 | 71 | 65 | 47 | 486 |
z toho v ŠKD | 21 | 23 | 27 | 24 | 3 | 98 |
Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. | Počet odborných zamestnancov | Počet úväzkov odborných zamestnancov |
---|---|---|---|---|---|---|
TPP | 32 | 5 | 26 | 5 | 0 | 0 |
DPP | 9 | 2 | 10 | 2 | 0 | 0 |
Znížený úväzok | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ZPS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na dohodu | 1 | 0 | 0,09 | 0 | 0 | 0 |
MD | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
---|---|---|---|
učiteľov | 1 | 33 | 34 |
vychovávateľov | 0 | 4 | 4 |
asistentov učiteľa | 0 | 2 | 2 |
pedagogických asistentov | 0 | 3 | 3 |
spolu | 0 | 43 | 43 |
Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
---|---|---|
5.A, 5.B, 5.C, 6.B, 6.C, 7.C, 9.A | Matematika | 33 |
5.B, 5.C, 6.C, 7.B, 7.C | Slovenský jazyk a slovenská literatúra | 23 |
5.B, 5.C, 6.B, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B | Technika | 7 |
7.C | Fyzika | 1 |
5.B, 5.C, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.B | Informatika | 10 |
5.C, 8.B | Geografia | 3 |
8.B | Maďarský jazyk a literatúra | 5 |
6.A, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A | Výtvarná výchova | 6 |
5.B, 5.C, 7.B, 7.C, 8.D, 8.A, 8.B | Etická výchova | 7 |
6.C, 7.B, 8.A, 8.B, 8.D | Hudobná výchova | 5 |
9.A | Chémia | 1 |
Výsledky súťaží v školskom roku
2022/2023 |
|
||||||
|
Priezvisko a meno
žiaka |
Názov súťaže |
Kolo |
Umiestnenie |
|
||
II.A |
Vincze Áron |
Dobré slovo |
školské |
3.miesto |
|
||
II.A |
Vincze Áron |
Dobré slovo |
okresné |
3.miesto |
|
||
II.A |
Béres Márton |
Dobré slovo |
školské |
2.miesto |
|
||
II.A |
Béres Márton |
Zrínyi Ilona matematická súťaž |
školské |
úspešný riešiteľ |
|
||
III.S |
Bódiová Barbara |
Dobré slovo |
školské |
1.miesto |
|
||
III.S |
Fejes Áron Csaba |
Dobré slovo |
školské |
1.miesto |
|
||
III.S |
Fejes Áron Csaba |
Dobré slovo |
okresné |
mimoriadne ocenenie |
|
||
III.S |
Pelleová Štefánia |
Zrínyi Ilona matematická súťaž |
školské |
úspešný riešiteľ |
|
||
IV.A |
Vincze Mátyás Péter |
Dobré slovo |
školské |
3.miesto |
|
||
IV.A |
Vincze Mátyás Péter |
Pytagoriáda |
školské |
úspešný riešiteľ |
|
||
IV.A |
Čavnicky Patrik |
Pytagoriáda |
školské |
úspešný riešiteľ |
|
||
IV.A |
Forró Kristofer |
Pytagoriáda |
školské |
úspešný riešiteľ |
|
||
IV.A |
Borbáš Dávid |
Pytagoriáda |
školské |
úspešný riešiteľ |
|
||
III.S |
Imrecze Mátyás |
Dobré slovo |
školské |
2.miesto |
|
||
VII.A |
Mogyoródi Otto |
Futsal – starší žiaci |
okresné |
2.miesto |
|
||
VII.V |
Kárász Dávid |
Futsal – starší žiaci |
okresné |
2.miesto |
|
||
VIII.A |
Hricko Miguel |
Futsal – starší žiaci |
okresné |
2.miesto |
|
||
VIII.A |
Nagy Dániel |
Futsal – starší žiaci |
okresné |
2.miesto |
|
||
IX.A |
Zagyi Lóránt |
Futsal – starší žiaci |
okresné |
2.miesto |
|
||
IX.B |
Balog Szabolcs |
Futsal – starší žiaci |
okresné |
2.miesto |
|
||
IX.B |
Radič Brayan |
Futsal – starší žiaci |
okresné |
2.miesto |
|
||
V.A |
Pelle Oliver |
Pytagoriáda |
školské |
postupujúci |
|
||
VI.A |
Pálová Bianka |
Dobré slovo |
školské |
2.miesto |
|
||
VIII.A |
Bohóová Jessica |
Dobré slovo |
školské |
2.miesto |
|
||
IX.A |
Rajkovics Alexandra |
Dobré slovo |
okresné |
2.miesto |
|
||
III.M |
Danyi Ľudovít |
English
star |
celoslovenské |
Úspešný riešiteľ |
|||
III.S |
Pelleová Štefánia |
English
star |
celoslovenské |
Úspešný riešiteľ |
|||
III.S |
Batta Noel |
English
star |
celoslovenské |
Úspešný riešiteľ |
|||
IV.B |
Balogová Csenge |
English
star |
celoslovenské |
Úspešný riešiteľ |
|||
IV.A |
Čavnický Patrik |
English
star |
celoslovenské |
Úspešný riešiteľ |
|||
IV.A |
Borbáš Dávid |
English
star |
celoslovenské |
Úspešný riešiteľ |
|||
III.S |
Fejes Áron Csaba |
English
star |
celoslovenské |
Úspešný riešiteľ |
|||
V.B |
Balog Emil |
English
star |
celoslovenské |
Úspešný riešiteľ |
|||
V.A |
Pelle Oliver |
English
star |
celoslovenské |
Úspešný riešiteľ |
|||
V.A |
Barta Zsolt |
English
star |
celoslovenské |
Úspešný riešiteľ |
|||
VII.A |
Barta Dominik |
Geografická
Olympiáda |
okresné |
14.miesto |
|||
VII.A |
Šaranko Daniel |
Geografická
Olympiáda |
okresné |
13.miesto |
|||
V.C |
Bari Adrián |
Súťaž
v prednese ľudových rozprávok Arnolda Ipolyiho |
obvodné |
Strieborné pásmo |
|||
VII.B |
Kárász Zoltán |
Súťaž
v prednese ľudových rozprávok Arnolda Ipolyiho |
obvodné |
Bronzové pásmo |
|||
VIII.A |
Bohóová Jessica |
Celoštátna súťaž Mihálya Tompu |
okresné
|
Bronzové pásmo |
|||
IX.A |
Rajkovicsová
Alexandra |
Celoštátna súťaž Mihálya Tompu |
okresné |
Bronzové pásmo |
|||
IX.A |
Fejesová Bíborka |
Súťaž v runovom písme |
medzinárodné |
2.miesto |
|||
IX.A |
Molnár Virág Lilla |
Literárna súťaž Katedra |
celoštátne |
3.miesto |
|||
IX.A |
Tóth Balázs |
Literárna súťaž Katedra |
celoštátne |
3.miesto |
|||
IX.A |
Singlár Máté |
Literárna súťaž Katedra |
celoštátne |
3.miesto |
|||
VIII.A |
Danyiová Tünde |
Súťaž
v prednese ľudových rozprávok Arnolda Ipolyiho |
celoštátne |
Strieborné pásmo |
|||
VIII.A |
Danyiová Tünde |
Súťaž
v prednese ľudových rozprávok Arnolda Ipolyiho |
obvodné |
Zlaté pásmo |
|||
IX.A |
Molnár Virág Lilla |
Súťaž
– Hungarikum |
medzinárodná |
2.miesto |
|||
IX.A |
Singlár Máté |
Súťaž
– Hungarikum |
medzinárodná |
2.miesto |
|||
IX.A |
Fejesová Bíborka |
Súťaž
– Hungarikum |
medzinárodná |
2.miesto |
|||
VIII.A |
Oláh Balog Denis |
Olvasni
jó! – literárna súťaž |
celoštátne |
9.miesto |
|||
VIII.A |
Máté Tomáš |
Olvasni
jó! – literárna súťaž |
celoštátne |
9.miesto |
|||
VIII.A |
Mátéová Anna
Viktória |
Olvasni
jó! – literárna súťaž |
celoštátne |
9.miesto |
|||
VII.A |
Majdiak Dávid |
Fašiangy
na Gemeri a Malohonte |
okresné |
2.miesto |
|||
VIII.A |
Ruszóová Miriam |
II.výtvarná
výzva |
celoštátne |
Ocenenie |
|||
VIII.A |
Lakatošová Rebeka |
II.výtvarná
výzva |
celoštátne |
Ocenenie |
|||
VI.B |
Ráczová Vivien |
Olympiáda
v anglickom jazyku |
školské |
2.miesto |
|||
IX.A |
Fejesová Bíborka |
Olympiáda
v anglickom jazyku |
okresné |
7.miesto |
|||
IX.A |
Balogová Ibolya |
Olympiáda
v anglickom jazyku |
okresné |
9.miesto |
|||
VII.A |
Barta Dominik |
Pannon
– biologická súťaž |
medzinárodná |
145.miesto |
|||
VII.A |
Šaranko Daniel |
Pannon
– biologická súťaž |
medzinárodná |
145.miesto |
|||
VIII.A |
Antal Dávid |
Pannon
– biologická súťaž |
medzinárodná |
53.miesto |
|||
VIII.A |
Váradi Šimon |
Pannon
– biologická súťaž |
medzinárodná |
67.miesto |
|||
VIII.A |
Nagy Dániel |
Pannon
– biologická súťaž |
medzinárodná |
115.miesto |
|||
VIII.A |
Oláh Balog Denis |
Pannon
– biologická súťaž |
medzinárodná |
72.miesto |
|||
V.A |
Pelle Oliver |
Malý
futbal mladších žiakov ZŠ Malý
futbal mladších žiakov ZŠ Futbal
spája – futbal žiakov ZŠ |
základné |
1.miesto |
|||
V.A |
Radič Koloman |
||||||
V.B |
Fodor Guliano |
||||||
V.A |
Pelle Oliver |
||||||
V.A |
Radič Koloman |
||||||
V.B |
Fodor Guliano |
||||||
VI.A |
Bőd Ákos |
okresné |
2.miesto |
||||
VI.A |
Tóth Ábel |
||||||
VI.A |
Vincze Zalán |
||||||
VI.B |
Lakatoš Štefan |
||||||
VI.B |
Rácz Marcello |
||||||
VII.A |
Bari Róbert |
||||||
VII.A |
Mogyoródi Ottó |
okresné |
8.miesto |
||||
VI.C |
Kárász Kevin |
||||||
VIII.B |
Nagy Dániel |
||||||
VI.B |
Váradi Dominik |
||||||
VI.A |
Mátéová Jazmina |
English
star |
celoslovenské |
Úspešný riešiteľ |
|||
V.B |
Horváthová Jázmin |
English
star |
celoslovenské |
Úspešný riešiteľ |
|||
VII.A |
Oláhová Jázmin |
English
star |
celoslovenské |
Úspešný riešiteľ |
|||
VI.B |
Ráczová Vivien |
English
star |
celoslovenské |
Úspešný riešiteľ |
|||
VII.B |
Kárász Zoltán |
Celoštátna
súťaž Mihálya Tompu |
školské |
3.miesto |
|||
VI.A |
Sarvaš Jaroslav |
Katedra
– literárna súťaž |
celoštátne |
59.miesto |
|||
VI.A |
Pálová Bianka |
Katedra
– literárna súťaž |
celoštátne |
59.miesto |
|||
VI.A |
Czeneová Jázmin |
Katedra
– literárna súťaž |
celoštátne |
59.miesto |
|||
VI.A |
Pálová Bianka |
Celoštátna
súťaž Mihálya Tompu |
okresné |
Bronzové pásmo |
|||
VI.A |
Harkályová Sofia |
Súťaž
v prednese ľudových rozprávok Arnolda Ipolyiho |
okresné |
Bronzové pásmo |
|||
V.A |
Mátéová Jazmina |
Száll
a rege – vlastivedno-literárna súťaž |
školské |
1.miesto |
|||
V.A |
Radičová Alexandra |
Száll
a rege – vlastivedno-literárna súťaž |
školské |
1.miesto |
|||
V.A |
Pelle Oliver |
Katedra
– literárna súťaž |
medzinárodné |
Úspešný riešiteľ |
|||
V.A |
Varga Máté Péter |
Katedra
– literárna súťaž |
medzinárodné |
Úspešný riešiteľ |
|||
V.A |
Barta Zsolt |
Katedra
– literárna súťaž |
medzinárodné |
Úspešný riešiteľ |
|||
VII.A |
Mogyoródi Otto |
Katedra
– literárna súťaž |
medzinárodné |
Úspešný riešiteľ |
|||
VII.A |
Šaranko Daniel |
Katedra
– literárna súťaž |
medzinárodné |
Úspešný riešiteľ |
|||
VII.A |
Ruszó Štefan |
Katedra
– literárna súťaž |
medzinárodné |
Úspešný riešiteľ |
|||
VII.A |
Bari Róbert |
Olvasni
jó! – literárna súťaž |
školské |
3.miesto |
|||
VII.A |
Balogová Ibolya |
Olvasni
jó! – literárna súťaž |
školské |
3.miesto |
|||
VII.A |
Lakatošová Agneša |
Olvasni
jó! – literárna súťaž |
školské |
3.miesto |
|||
IX.A |
Rajkovics
Alexandra |
Dobré
slovo |
celoštátne |
4.miesto |
|||
IX.A |
Fejesová Bíborka |
Poznaj
slovenskú reč |
okresné |
2.miesto |
|||
VIII.A |
Mátéová Anna
Viktoória |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
IX.A |
Bőd Mátyás |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
IX.A |
Czikorová Boglárka |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
IX.A |
Czikorová Zsófia |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
IX.A |
Fejesová Bíborka |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
IX.A |
Gažo Zoltán |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
IX.A |
Habodászová Emma |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
IX.A |
Kisfaludi Ákos |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
IX.A |
Matovics Justin |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
IX.A |
Molnár Virág Lilla |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
IX.A |
Rajkovics
Alexandra |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
IX.A |
Singl§r Máté |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
IX.A |
Tóth Balázs |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
IX.A |
Vincze Zsombor |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
IX.A |
Daniová Karolína |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
IX.A |
Ruszóová Kornélia |
Podunajská
Jar |
celoštátne |
diamantové pásmo |
|||
Kultúrne podujatia a iné aktivity v školskom roku 2022/2023:
- 6. október - Kultúrny program - Pamiatka na 13 aradských mučeníkov
- Týždeň gemerských tradícií - 1. stupeň
- Milión detí sa modlí ruženec
- Exkurzia - Ochtinská aragonitová jaskyňa - 8-9. ročník
- Exkurzia Kvapľová jaskyňa Domica
- Návšteva Knižnice Mateja Hrebendu
- Kampaň Červené stužky
- Vianoce - sviatočný kultúrny program - divadelné predstavenie Dievčatko so zápalkami, Vianočné koledovanie v Jesenskom.
- Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok - zbierka
- Kurz sánkovania Kokava Línia
- Karneval - 1. stupeň
- Kurz korčuľovania
- Plavecký kurz
- Lyžiarsky kurz
- Deň otvorených dverí pre škôlkarov
- Stretnutie autora s čitateľmi - Farkas Ottóíró-deák találkozó
- 15. marec - pamätný deň pri pamätníku Vécseyho - 15. marec 1848 - Deň boja za slobodu.
- Týždeň vedy a techniky - 2. stupeň
- Po stopách Petőfiho - exkurzia
- Oslávenie Dňa matiek - veľkolepý kultúrny program v Dome kultúry v Jesenskom
- Tanečný kurz ukončený Venčekom - 8. ročník
- Škola v prírode - 1. stupeň
- Pedagogický projekt - Petőfi
- Deň Detí
- Koncert Zsapka, Vadkerti
- Határtalanul - Bez hraníc - Chorvátsko - 22 žiakov
- Letný tábor - Základy ovládania plachetnice
- Zápis do Pamätnej knihy - Becsületkönyvbe való írás
- Športový deň v obci Jesenské - vystúpenie Mažoretiek.
- Zber papiera - vyhodnotený v prvom a aj druhom polroku
V školskom roku 2022/2023 boli školou realizované projekty:
Národný projekt NPPoP - Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov
Cieľom projektu je podporou inkluzívneho vzdelávanie a skvalitnením profesijných kompetencií PZ a OZ zabezpečiť rovnaký prístup ku kvalitnému vzdelávaniu a zlepšiť výsledky a kompetencie detí a žiakov. Národný projekt !Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov" zabezpečuje implementáciu princípov inkluzívneho vzdelávania v základných školách prostredníctvom podproy pedagogických asistentov, asistentov pre žiakov so zdravotným znevýhodnením a členov inkluzívneho tímu (školský psychológ, špeciálny pedagóg a sociálny pedagóg) na školách.
Projekt NPPoP sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.
V školskom roku 2022/2023 bol vytvorený podporný tím pozostávajúci 3 pedagogických asistentov.
Školské ovocie - projekt
Ajv školskom roku 2022/2023 sme sa zapojili do projektu Školské ovocie za účelom zabezpečenia ovocia pre žiakov raz týždenne. Cieľom bolo aj zdôrazniť dôležitosť zdravého stravovania sa a konzumácie ovocia.
Projekty
SEPTEMBER
Britská kráľovná Alžbeta
II. – II. Erzsébet brit kiráklynő - posledný týždeň
v septembri/szeptember utolsó hete – PaedDr. Mária Kovácsová
Stavanie skalky –
Sziklakertépítés – Mgr.
Oliver Pelle
Deň rozprávok - A mese napja – 30.9.2022 – 1 – 4. roč. - Mgr. Adriena
Greksa, Mgr. Edit Suhajda
OKTÓBER
Základy prvej pomoci – ŠKD
1-4. ročník – Az elsősegélynyújtás alapjai – Iskolai klub 1-4. évfolyam – október 2022 - Zuzana Pálová
Európsky týždeň športu –
A sport európai hete –
október 2022 – Mgr. Norbert Czene
Kampaň Červené stužky –
Kampány: Piros szalag –
september – 1. december 2022 – Mgr. Edita Šrámeková, Mgr. Emese Varga
Zdravý životný štýl -
Egészséges életmód – október
– Mgr. Iveta Singlárová
Miluj a chráň zvieratá – 1-4.
ročník „Szeresd és védd az állatokat“
1-4. ôvfolyam –– 4.
október 2022 – Mgr. Katarína Simonová, Mgr. Perla Verébová
NOVEMBER
Projekt Haloween – Haloween projekt – 2.11.2022 – 4.11.2022 – Mgr. Tímea Nagyová
Týždeň Vedy a techniky –
A tudomány és technika hete – november 2022 – Mgr. Oliver
Pelle, Mgr. Angelika Hriňová
Európsky týždeň boja proti
drogám – A drogok elleni küzdelem hete -14-18.
november 2022 – PaedDr. Zoltán
Imrecze, Mgr. Marta Veresová
DECEMBER
Slovenské tradície a zvyky I. – Szlovák hagyományok és szokások I.
– Mgr. Veronika Pelleová Povinská, Mgr. Emese
Varga
Deň ľudských práv – Az emberi jogok világnapja – 10. december 2022 - PaedDr.
Zoltán Imrecze, Mgr. Marta
Veresová
Spoznávanie ľudových zvykov –
ŠKD 1-4. ročník – Népi hagyományok megismerése – Iskolai klub 1-4. évfolyam – Bc.
Veronika Speváková
MAREC
Projekt Petőfi –
„A szabadságharc költője” – Petőfi projekt – Mgr. Ladislav Rabec
Marec
– mesiac knihy – Március – a könyv hónapja – Ing. Andrea Bolcsóová
Svetový
deň vody – A víz világnapja – marec 2023 – Mgr. Jozef Jakab, Mgr. Ágnes
Molnár, PaedDr. Zoltán Imrecze, Anna Lakatošová
Deň
narcisov – deň boja proti rakovine – Nárciszok napja – a rák elleni küzdelem napja – marec
2023 – Mgr. Ágnes Molnár, Mgr. Enikő Jerigov8, Binaka Szabó
APRÍL
Telesné a duševné zdravie - 1-4.
ročník – Testi és
lelki egészség - 1-4. évfolyam – 7. apríl 2023 – Mgr.
Anita Hubayová, Mgr. Estera Singlárová
Deň poézie – A
költészet napja
- Mgr. Beáta Zagyiová, Mgr. Ladislav Rabec
Slovenské tradície a zvyky II. – Szlovák hagyományok és szokások
II. – Mgr. Veronika Pelleová Povinská, Mgr. Emese
Varga
Život v lese - ŠKD 1-4. ročník –Az erdő világa – Iskolai klub 1-4.
évfolyam – apríl 2023 – Alžbeta Szekeresová
Záhon liečivých rastlín – Gyógynövénysarok – apríl 2023 - Mgr. Iveta Singlárová, Mgr. Jozef Jakab
MÁJ
Štáty hovoriace po anglicky – Angolul beszélő
országok - PaedDr.
Mária Kovácsová, Mgr. Tímea
Nagyová
Svetový deň včiel –
A méhek világnapja
– máj 2023 – Gabriela Suvertová
JÚN
Chráňme svoje životné
prostredie! - Óvjuk környezetünket! – 5. jún 2023 - Mgr. Veronika Nágelová, Mgr. Helena Habodászová
Exkurzie
Návšteva Ochtinskej aragonitovej jaskyne 8-9. ročník – Látogatás az ochtinai aragonitbarlangba 8-9. évfolyam – október 2022 - Mgr. Jozef Jakab
Návšteva knižnice Mateja Hrebendu v Rim. Sobote – Látogatás
a rimaszombati Matej Hrebenda könyvtárba - marec 2023 – Mgr. Andrea Bolcsóová
Po stopách Petőfiho – Petőfi nyomában - máj 2023 – Mgr. Mária Pilát Deák
Kultúrne podujatia
6. október – Október 6. – Aradi
vértanúk – 6.
október 2022 – Mgr. Beáta Zagyiová, Mgr. Ladislav Rabec
Vianočný program – koledovanie – Karácsonyi
program – Betlehemezés – December 2022 – Mgr. Mária Pilát Deák
15. Marec – Március 15. – 15. marec 2023 - Mgr. Beáta
Zagyiová, Mgr. Ladislav Rabec
Deň Matiek – Anyák napja – máj 2023 - Mgr. Beáta Zagyiová,
Mgr. Katarína Simonová
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly: 27.02 - 01.03.2007
Druh inšpekcie: komplexná č. 6186/2005-2006
V školskom roku 2022/2023 na ZŠ nebola vykonaná ani tematická ani komplexná inšpekcia.
1. Hodnotenie učební
Škola má k dispozícii 2 budovy:
A) Námestie Slobody 141, Jesenské
B) Ul. Mieru 245, Jesenské
A) Námestie Slobody 141, Jesenské
Budova na Námestí Slobody 141 je dvojposchodová. Je vybavená 16 učebňami.
Prízemie:
a. 5 učební pre teoretickú výučbu
b. 1 odborná učebňa pre prírodovedné predmety
c. 1 kabinet prírodovedných predmetov
d. 1 bufet
e. 2 sociálne zariadenia - toalety pre chlapcov, toalety pre dievčatá
f. sklad upratovačiek
g. kabinet školníka
1. Poschodie:
a. 4 učebne pre teoretickú výučbu
b. 1 zborovňa - súčasťou zborovne je kuchynský kút
c. 4 kancelárie
d. 1 sklad učebných pomôcok
e. 1 archív
2. Poschodie:
a. 3 učebne pre teoretickú výučbu
b. 1 IKT ucebňa
c. 2 sociálne zariadenia - toalety pre chlapcov, toalety pre dievčatá, výlevka
Vedľajšia budova 1:
a. 2 učebne pre teoretickú výučbu
b. 1 učebňa pre špeciálnu triedu
c. 1 knižnica
Vedľajšia budova 2:
a. 1 sklad učebníc
b. 1 sklad
c. 1 dielňa, 1 multimediálna učebňa
B) Ul. Mieru 245, Jesenské
Budova je Ul. Mieru 245 jednoposchodová. Je vybavená 11 učebňami na teoretické vyučovanie.
Prízemie:
a. 6 učební pre teoretickú výučbu
b. 3 šatne
c. 3 sociálne zariadenia - toalety pre chlapcov, toalety pre dievčatá
Poschodie:
a. 5 učební pre teoretickú výučbu
b. 1 IKT ucebňa
c. 2 kancelárie
d. 1 zborovňa
e. 2 sociálne zariadenia
f. 1 kabinet pre 1. stupeň
- 12 učební je vybavených interaktívnou tabuľou
- učebne sú vyhovujúce po stránke: veľkosti plochy na žiaka
- učebne sú vybavené vhodným školským nábytkom, ktorý zohľadňuje telesnú výšku žiakov, pokryté podlahou PVC, ktorá má veľmi ľahkú údržbu.
2. Telocvičňa
- nakoľko škola nemá vlastnú telocvičňu, hodiny TSV prebiehajú v telocvični obce Jesenské.
3. Učebné pomôcky
- snažíme sa inovovať, dopĺňať učebné pomôcky, výučbový softvér, aby sme skvalitnili vyučovací proces podľa potrieb žiakov aj vyučujúcich.
- vlastníme 40 kusov tabletov pre žiakov a 38 tabletov pre učiteľov z vlastných finančných zdrojov a príspevku MŠVVaŠ.
- IKT učebňu v hlavnej budove sme za pomoci obce Jesenské v rámci projektu vybavili 20 novými počítačmi a 1 serverom.
4. Budova školy
- budova školy patrí obce Jesenské.
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
* individuálna integrácia žiakov so ŠVVP
* súťaže: regionálne, okresné, krajské, celoslovenské, medzinárodné
* uplatnenie žiakov - takmer každý žiak sa dostane na zvolenú školu
* bohatý kultúrny život
* vystúpenia v zahraničí
* Venček, tablo, rozlúčka deviatakov so školou
* medziľudské vzťahy - dobrá atmosféra v kolektíve
* relatívne dobrá materiálna vybavenosť školy
* postavenie školy v regióne - obvodný školský úrad
* dobrá dopravná dostupnosť
* tvorivá klíma pracovníkov
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
* nízka odbornosť vo vyučovaní hudobnej a výtvarnej výchovy, matematiky
* zlá školská dochádzka
* slabá aktivita žiakov
* slabý prospech žiakov
Návrh opatrení:
* atraktívne formy a metódy vyučovania
* dobrá spolupráca s okolím
* vzájomná úcta a dôvera
* láska k dieťaťu a k práci
* spolupráca s rodičmi
* pravidelná spolupráca s CPPPaP
* ďalšie a sústavné vzdelávanie pedagógov podľa plánu kontinuálneho vzdelávania
Vízia školy: stať sa kvalitnou základnou školou so širokou ponukou vzdelávacích aktivít, s dobrým materiálnym vybavením pre spokojnosť účastníkov výchovno-vzdelávacieho programu a k dosiahnutiu čo najlepších študijných výsledkov.
Chceme byť škola, kde sa žiaci aj učitelia cítia dobre, kde rodičia spolupracujú so školou v prospech dieťaťa aby sa stal úspešným.
Strategické ciele školy: žiakom chceme zabezpečiť kvalitnú výchovu. Vzdelávanie chceme prispôsobiť ich potrebám, posilniť doučovanie a umožniť vzdelávať sa podľa individuálneho plánu, podľa možností zachovať peciálnu triedu, aplikovať nové metódy vo vyučovaní, osvojenie učiva sústrediť na vyučovacie hodiny, zlepšiť školskú dochádzku zaktraktívnením školskeho prostredia a inovatívnymi metódami výučby, ponúkať talentovaným žiakom širokú škálu možností rozvoja.
Špecifické ciele: zlepšiť školskú dochádzku aspoň o 10%.
Počet žiakov so ŠVVP: 33, z toho 7 žiakov navštevovalo špeciálnu triedu v 8. ročníku.
Počet integrovaných žiakov v bežných triedach k 30.06.2023 |
|
1. ročník |
1 |
2. ročník |
1 |
3. ročník |
2 |
4. ročník |
5 |
5. ročník |
6 |
6. ročník |
5 |
7. ročník |
1 |
8. ročník |
0 |
9. ročník |
5 |
Spolu |
26 |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2023: 40/ 22 dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2023: 38 / 23 dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: 6 / 2 dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2023
Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Počet žiakov | 1 | 3 | 4 | 11 | 15 | 45 | 79 |
Konzervatórium | Gym. 4 roč. | SOŠ 5 ročná | SOŠ 4.roč. | SOŠ 3. roč. | SOŠ 2.roč. | Odb.Uč. | Praktická škola | Spolu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Prihlásení z 9. ročníka | 0 | 5 | 5 | 13 | 13 | 0 | 0 | 1 | 37 |
Prihlásení z nižich ročníkov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 7 |
Spolu | 0 | 5 | 5 | 13 | 13 | 5 | 2 | 1 | 44 |
Konzervatórium | Gym. 4.roč. | SOŠ 5.roč. | SOŠ 4.roč. | SOŠ 3.roč. | SOŠ 2.roč. | Odb. Uč. | Praktická škola | Spolu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Prijatí | 0 | 5 | 5 | 13 | 13 | 5 | 2 | 1 | 44 |
Trieda | ANJ | BIO | DEJ | EPC | EKO | ESV | ETV | FYZ | GEG | HRA | HUV | CHE | INF | INF | KMU |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.A | 1 | ||||||||||||||
1.B | 1,75 | ||||||||||||||
2.A | 1 | ||||||||||||||
2.B | 1,6 | ||||||||||||||
3.S | 2,17 | 1,56 | 1,39 | ||||||||||||
3.M | 2,41 | 1,44 | 1,5 | ||||||||||||
4.A | 1,75 | 1,24 | 1,1 | ||||||||||||
4.B | 3,29 | 1,59 | 1,94 | ||||||||||||
5.A | 1,95 | 1,95 | 1,7 | 2,3 | 1 | 1,25 | |||||||||
5.B | 3,16 | 3,16 | 2,92 | 3,48 | 1,04 | 1,96 | |||||||||
5.C | 3,85 | 3,65 | 3,65 | 3,5 | 1,25 | 2,43 | |||||||||
6.A | 1,88 | 2,16 | 2,4 | 1,64 | 1,92 | 1 | 1,32 | ||||||||
6.B | 3,42 | 3,19 | 3,38 | 2,85 | 3,42 | 1,12 | 2 | ||||||||
6.C | 4,11 | 3,84 | 3,84 | 4,16 | 4,05 | 1,68 | 3,05 | ||||||||
7.A | 1,59 | 1,94 | 2 | 1,88 | 2,06 | 1 | 2,24 | 1,06 | |||||||
7.B | 3,22 | 3,78 | 3,26 | 3,39 | 2,87 | 1,13 | 3,87 | 2,22 | |||||||
7.C | 3,67 | 3,85 | 3,85 | 3,63 | 4,07 | 1 | 3,67 | 2,89 | |||||||
8.A | 2,4 | 2,52 | 2,4 | 2,56 | 2,4 | 1,44 | 2,96 | 1,52 | |||||||
8.B | 3,71 | 3,68 | 3,79 | 3,96 | 2,86 | 1,61 | 3,89 | 2,25 | |||||||
8.D | 2,67 | 2,67 | 2,5 | 3,33 | 1 | 1,67 | |||||||||
9.A | 1,54 | 1,42 | 1,75 | 1,63 | 1,5 | 1,83 | 1,17 | ||||||||
9.B | 2,83 | 3,17 | 2,89 | 3,33 | 2,72 | 3,78 | 1 |
Trieda | KZS | MJL | MAT | MEV | NAV | NEJ | OBN | OBV | PEP | PCP | PVC | PZC | PRI | PRV | PVO |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.A | 1,47 | 1,2 | 1,6 | ||||||||||||
1.B | 3,83 | 3,75 | 2,33 | ||||||||||||
2.A | 1,5 | 1,63 | 1,31 | ||||||||||||
2.B | 3,4 | 3,8 | 1 | 2,71 | |||||||||||
3.S | 2,17 | 2,28 | 1 | 1,89 | |||||||||||
3.M | 2,94 | 2,56 | 1,38 | 2,63 | |||||||||||
4.A | 2,14 | 2,19 | 1,05 | 1,9 | |||||||||||
4.B | 3,47 | 3,24 | 1,41 | 3,12 | |||||||||||
5.A | 2,2 | 1,95 | |||||||||||||
5.B | 3,12 | 3,52 | |||||||||||||
5.C | 3,93 | 4,14 | 2 | ||||||||||||
6.A | 1,96 | 2,64 | 1,52 | ||||||||||||
6.B | 3,08 | 3,15 | 2,69 | ||||||||||||
6.C | 4,11 | 4,26 | 3,26 | ||||||||||||
7.A | 2,82 | 2,41 | 1,41 | ||||||||||||
7.B | 3,61 | 4,22 | 2,91 | ||||||||||||
7.C | 4,11 | 3,96 | 3,11 | ||||||||||||
8.A | 2,56 | 2,8 | 2,04 | ||||||||||||
8.B | 3,79 | 4,04 | 2,64 | ||||||||||||
8.D | 2,83 | 2,33 | 2 | 1,17 | |||||||||||
9.A | 1,96 | 2,08 | 1,25 | ||||||||||||
9.B | 3,44 | 4 | 2,89 |
Trieda | RGV | SLK | SJL | SMZ | SVY | SPR | SVP | THD | TSV | TEV | TDA | VUC | VYS | VLA | VYU |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.A | 1,47 | 1 | 1 | ||||||||||||
1.B | 3,75 | 1,67 | 1,42 | ||||||||||||
2.A | 1,5 | 1 | 1 | ||||||||||||
2.B | 3,71 | 1,33 | 1,27 | 1 | |||||||||||
3.S | 2,22 | 1,33 | 1 | 2,06 | |||||||||||
3.M | 2,94 | 1,38 | 1,44 | 2,75 | |||||||||||
4.A | 2,24 | 1 | 1,1 | 2,24 | |||||||||||
4.B | 3,53 | 1,41 | 1,35 | 3 | |||||||||||
5.A | 2,45 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
5.B | 3,64 | 1,08 | 1 | 1 | |||||||||||
5.C | 4,14 | 1,64 | 1,12 | 1,07 | 4 | ||||||||||
6.A | 2,52 | 1 | 1 | 1,04 | |||||||||||
6.B | 3,73 | 1 | 1,08 | 1,35 | |||||||||||
6.C | 4,37 | 2 | 2,05 | 1,16 | |||||||||||
7.A | 2,47 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
7.B | 3,96 | 1,3 | 1 | 1,04 | |||||||||||
7.C | 4,15 | 1,26 | 1,15 | 1 | |||||||||||
8.A | 2,92 | 1,08 | 1 | 1,16 | |||||||||||
8.B | 4,25 | 1,39 | 1,29 | 1,26 | |||||||||||
8.D | 3,17 | 1 | 1,17 | ||||||||||||
9.A | 2,21 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
9.B | 3,83 | 1 | 1 | 1,17 |
Trieda | VYV | KOM | ZPV | ZEM |
---|---|---|---|---|
1.A | 1 | |||
1.B | 1,92 | |||
2.A | 1 | |||
2.B | 1,47 | |||
3.S | 1,11 | |||
3.M | 1,38 | |||
4.A | 1,19 | |||
4.B | 1,65 | |||
5.A | 1 | |||
5.B | 1,04 | |||
5.C | 1,18 | |||
6.A | 1 | |||
6.B | 1,04 | |||
6.C | 1,37 | |||
7.A | 1 | |||
7.B | 1,09 | |||
7.C | 1 | |||
8.A | 1,16 | |||
8.B | 1,68 | |||
8.D | 1,5 | |||
9.A | 1 | |||
9.B | 1,11 |
Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
---|---|---|---|---|
1.A | 15 | 15 | 0 | 0 |
1.B | 13 | 11 | 2 | 1 |
2.A | 19 | 19 | 0 | 3 |
2.B | 15 | 9 | 6 | 0 |
3.S | 18 | 16 | 2 | 0 |
3.M | 19 | 15 | 4 | 3 |
4.A | 22 | 21 | 1 | 0 |
4.B | 19 | 14 | 5 | 0 |
5.A | 25 | 25 | 0 | 5 |
5.B | 28 | 25 | 3 | 3 |
5.C | 29 | 19 | 10 | 1 |
6.A | 27 | 27 | 0 | 2 |
6.B | 28 | 23 | 5 | 2 |
6.C | 26 | 15 | 10 | 7 |
7.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
7.B | 25 | 18 | 7 | 2 |
7.C | 29 | 21 | 8 | 2 |
8.A | 29 | 27 | 2 | 4 |
8.B | 29 | 19 | 10 | 1 |
8.D | 7 | 7 | 0 | 1 |
9.A | 24 | 24 | 0 | 0 |
9.B | 23 | 21 | 2 | 5 |
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov normatív: 1 142 476 EUR (osobné náklady 975 873 EUR, prevádzkové 134 953 EUR na žiakov sosociálne znevýhodneného prostrediaa 31 650 EUR.
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s ŠKD dotácia od obecného úradu Jesenské 55 068 EUR.
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít: 13 727 EUR použité na osobné náklady a prevádzkové náklady.
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít: poplatky za ŠKD vo výške 1 924 EUR na nákup materiálu.
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov: žiadne.
Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
---|---|---|---|
Čítaj, aby si rozumel! - Olvasd el, hogy értsd! | 12 | Mgr. Katarína Simonová | |
Čítať je dobré - Olvasni jó | 13 | Mgr. Estera Singlárová | |
Floorball - Floorball | 25 | Mgr. Jozef Jakab | |
Fotografovanie - Fotózás | 26 | Mgr. Ladislav Rabec | |
Geografický krúžok - Geográfia szakkör | 12 | Mgr. Jozef Jakab | |
Hravá angličtina - Játékosan angolul | 26 | Mgr. Tímea Nagyová | |
Hravá matematika - Játékos matematika | 18 | Mgr. Veronika Nágelová | |
Hudobní divadelníci - Zenés színjátszók | 20 | Mgr. Mária Pilát Deák | |
Matematický krúžok - Matematikai szakkör | 15 | Mgr. Szilvia Bató Szabó | |
Mažoretky - Mazsorett | 19 | Mgr. Angelika Hriňová | |
Mini mažoretky - Kis mazsorettek | 12 | Mgr. Bianka Tóthová | |
Mladé šikulky - Ügyeskék | 23 | Mgr. Edita Šrámeková | |
Pántlika - Népdalcsoport | 23 | Mgr. Ágnes Molnár | |
Rozprávkový krúžok - Mese, mese, mátka | 15 | Mgr. Adriena Greksa | |
Rozprázkový svet - Mesevilág | 12 | Mgr. Perla Verébová | |
Skupina X - X csapat | 27 | Mgr. Iveta Singlárová | |
Snažme sa! - Igyekezzünk! | 17 | Mgr. Veronika Pelleová Povinská | |
Spevokol - Énekkar | 14 | Mgr. Anita Hubayová | |
Spolu to dokážeme | 11 | Ing. Andrea Bolcsóová | |
Šachový krúžok - Sakk-kör | 18 | PaedDr. Zoltán Imrecze | |
ŠKD 1 | 23 | Alžbeta Szekeresová | |
ŠKD 2 | 22 | Bc. Veronika Speváková | |
ŠKD 3 | 27 | Zuzana Pálová | |
ŠKD 4 | 24 | Mariana Zagyiová | |
Športový krúžok - Sportkör | 25 | Mgr. Norbert Czene | |
Štebotavce - Csicsergők | 26 | Gabriela Šuvertová | |
Tvorivá dielňa - Alkotóműhely | 10 | Mgr. Edit Suhajda | |
Učme sa spolu - Tanuljunk együtt | 16 | Mgr. Helena Habodászová |
Spolupráca školy s rodičmi:
- konzultácie osobne alebo elektronicky (edupage, e-mail, telefón),
- o výchovno - vzdelávacích výsledkoch a akciách boli rodičia informovaní prostredníctvom elektronickej žiackej knižky, telefonicky.
V školskom roku boli usporiadané 3 rodičovské stretnutia, ktoré sa ukskutočnili prezenčne.
Rodičia našich žiakov sú členmi "Združenia maďarských rodičov na Slovensku".
Pedagogický zamestnanci majú vypracovaný časový harmonogram na konzultácie s rodičmi.
Výchovná poradkyňa vykonáva poradenskú činnosť pre rodičov deviatakov pri voľbe povolania ako aj pri vyskytujúcich sa problémoch s učením a správaním žiakov.
Spoluprácu s rodičmi môžeme hodnotiť pozitívne aj negatívne. Značný počet rodičov prichádza do školy vtedy, ak niečo potrebuje alebo riešiť konflikty. Väčšina konfliktov medzi žiakmi sa ale podarí riešiť na úrovni triednych učiteľov. Rodičia žikaov zo sociálne znevýhodneného prostredia neprejevujú dostatočný záujem o prácu svojho dieťaťa v škole a o jeho napredovanie.
Spolupracujeme s miestnymi organizáciami:
* Obec Jesenské
* Materská škola Jesenské
* Komunitné centrum Jesenské
* Kompas s r. o.
* Združenie dobrovoľných hasičov Jesenské
Medializácia výsledkov:
Medializáciu výsledkov školy a zverejňovanie aktuálnych informácií zabezpečujeme prostredníctvom webstránky školy a facebook stránky školy.
Vypracoval: Mgr. Katarína Kovácsová
V Jesenskom, 4. septembra 2023
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Rada školy pri Základnej školy Viktora Szombathyho s vyučovacím jazykom maďarským - Szombathy Viktor Alapiskola, Námestie slobody 141, Jesenské - Feled odporúča zriaďovateľovi Obec Jesenské schváliť "Správu o výsledkoch a podmienkach výchovno-vzdelávacej činnosti za školský rok 2022/2023".
Predseda Rady školy pri Základnej školy Viktora Szombathyho s vyučovacím jazykom maďarským - Szombathy Viktor Alapiskola, Námestie slobody 141, Jesenské - Feled: Mgr. Angelika Hriňová
........................................................................
Obec Jesenské schvaľuje "Správu o výsledkoch a podmienkach výchovno-vzdelávacej činnosti Základnej školy Viktora Szombathyho s vyučovacím jazykom maďarským - Szombathy Viktor Alapiskola, Námestie slobody 141, Jesenské - Feled " za školský rok 2022/2023 uznesením č.: .......................... zo dňa......................